noclegi czestochowa

noclegi czestochowa Czy łatwiej czy trudniej? różne?

Ponownie po około 10 powtórzeń wstrzymać, a następnie zaczynają przesuwać seatbone do przodu i do tyłu. Jak robisz te ruchy zaczynają przynieść swoją świadomość do innych części siebie - ciśnienie na dnie nogi, mięśnie pleców i brzucha, ruch w klatce piersiowej, napięcia w szyi. Spocząć na chwilę, odchylając się do tyłu lub leżąc płasko na podłodze.

Usiąść ponownie i powoli zaczynają podnosić lewą kość siedziska, podnieść go i powoli opuść ją i odkryć ruch lub napięcia w żebra, obojczyki odczucia w swoim karku, stóp,. podnoszenia i opuszczania siedzenia kości powoli wiele razy i dowiedzieć się, czy oprzeć się w dowolnym kierunku, czy swoimi łukami pleców lub zagięć.

Teraz bardzo powoli zaczynają przesuwać lewą kość fotela do przodu i do tyłu, a następnie do przodu i do góry, tam iz powrotem kilka razy. Wreszcie przesuń kości siedziska przód-up Back Down, aby pionowe koło bardzo powoli i dowiedzieć się, jakie części koła są proste. Gdzie są tam zakłóceń,? Gdzie jest ruch nie jest tak oczywiste? Można poczuć uczucie ruchu przez całą drogę do głowy? Pozwól sobie przesadzać ruch tułowia, a następnie przynieść więcej ton do swojego tułowia więc miednicy powoduje ruch, ale głowa i ramiona są stosunkowo spokojnie, jak gdybyś jazdy.

Odpocząć, a potem znów wstać i chodzić, czując różnicę między lewym dobrze.

noclegi czestochowa

Usiądź znowu, stopy płasko na podłodze i hip-szerokość barków. Czy sekwencje ruchów po prawej stronie, zwracając szczególną uwagę na różnice w ruchu bioder, zginanie i poszerzania swoich żeber, zaangażowania pleców lub mięśni nóg, a co zrobić z głową.

Odpocznij jeszcze raz.

Wreszcie, na przemian do przodu przesuwając każdy hip-back-up-down, jakbyś koniu chodzenia. Gdybyś był na koniu, czuł opór lub czułby cały siebie absorbujących i chodzić ze swoim ruchu podczas pobytu w równowadze, równomierne ważone na każdej kości siedziska? Czy można wizualne uczucie zsynchronizowany z ruchem konia, a tym samym bardziej pewnie i bezpiecznie w fotelu? Następny spróbować go na konia i odkryć, jak świadome i wyważone jesteś.

Proszę dać mi znać, jeśli masz pytania lub uwagi, i Szczęśliwego konna od Sit kłus!

Michele Morseth, MA

Artykuł dzięki: