noclegi hajduszoboszlo

noclegi hajduszoboszlo

Rozdział 13- podczas próby Settle upadłości rachunki medyczne

Jeśli długi są zbyt wysokie, ale duma uniemożliwia ochrony poszukuje podstawie rozdziału 7 upadłości następnie Rozdział 13 może być rozwiązaniem dla Ciebie. Zważywszy Rozdział 7 pozwala rozpocząć z czystym kontem, rozdział 13 jest plan spłaty nadzorowane przez sąd. Jeśli spadnie w ramach kategorii dochodów lub jeśli jesteś obecnie bezrobotny, sąd będzie również pozwalają płacić tylko część całkowitego zadłużenia medycznej. Większość ludzi, którzy złożą Rozdział 13 mają dochody znacznie wyższe niż to, co pozwala Rozdział 7.

Okres spłaty w ramach Rozdział 13 upadłości wynosi około 3-5 lat. Jedną z zalet jest to, aby utrzymać się niewyłączone nieruchomości, które zostały sprzedane do zapłaty z wierzycielami na podstawie rozdziału 7 postępowania. Ludzie, którzy złożą do rozdziału 13 mają coś wspólnego:

noclegi hajduszoboszlo

Chcą płacić swoje rachunki medyczne, ale ich obecna sytuacja nie pozwala im to zrobić.

Ze względu na ich rachunki medyczne, są one za na płatności hipotecznych i kredytów samochodowych.

Już złożył wniosek o Rozdział 7 upadłości w ubiegłym roku, siedem lat temu. Można jedynie odnowić wniosek o rozdziale 7 po ośmiu latach.

noclegi hajduszoboszlo

Istnieją inne wymagania złożeniem Rozdział 13 upadłościowe rachunki medyczne, ale prawnik będzie w stanie wyjaśnić lepiej ograniczeń i korzyści związanych z postępowaniem. Na przykład, nie można złożyć Rozdział 13 jeśli długi są już odprowadzane więcej niż dwa lata temu. Bankructwa rachunki medyczne również nie automatycznie eliminuje podatki, alimenty, dziecko lub alimentów od współmałżonka, kredyt studencki lub zobowiązań karnych i cywilnych.

To ważne, aby rozważyć wszystkie opcje i zastanowić się nad zaletami i wadami złożenie Rozdział 13 lub Rozdział 7 upadłości. Nie skacz do decyzji bez konsultacji z rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami i prawników. Pamiętaj, że będzie w końcu do czynienia z konsekwencjami swoich czynów, więc bez względu na to, jak cenne ich doradza byłoby, decyzja o tym, czy plik, który upadłości ostatecznie spoczywa na was.

M. Baylor, od Hurst Teksasie, dorastał z obojgiem rodziców, jak lekarzy. Przepisy prawne dotyczące opieki medycznej reguluje fascynację jak dorastał. Jako asystentów prawnych w ALLMAND Lee Marcus utrzymuje informacyjny blog o długu medycznych rachunku, sporów medycznych, a najpóźniej w opieki zdrowotnej reform rachunki i programów rządowych.

Artykuł dzięki: