noclegi miedzyzdroje

noclegi miedzyzdroje Będziesz zmuszony do pozbycia się zbędnych szczegółów, i myśleć w sposób obiektywny. Jakie dane są niezbędne?

3. Poznaj swoje wydawcy.

Przed złożeniem należy zawsze zapoznać się ze wskazówkami. Każdy magazyn będzie miał je. Przez większość czasu, wydawca będzie określić liczbę słów. Spróbuj też czytając niektóre historie powiedział wydawca już przyjęta. Częściej niż nie, znajdziesz wyraźny przykład, co to wydawca lubi czytać.

noclegi miedzyzdroje

4. Utrzymuj w ruchu ręki.

Często twoje pierwsze myśli są najlepsze. Nie martw się o to, co piszesz, aż skończysz. Wyeliminowanie tych dodatkowych szczegółów upon rewizji. Twój pierwszy projekt nie powinien być idealny.

noclegi miedzyzdroje

Rynek Twoje opowiadanie

Czasami jest to konieczne, aby zmienić swoją historię lub 3 razy, dopóki nie jest na równi. Zazwyczaj zależy to od pisarza. Jednak należy pamiętać, że historia nigdy nie będzie doskonały. Jak pisarzy, nie powinniśmy oczekiwać, że. Mieć zaufanie do swojej historii, a zawartość. Sprzedaj swoją historię najlepiej jak potrafisz. Jeśli masz zaufanie w swoim piśmie, wydawca będzie go wyczuć. Jeśli się odrzucony, nie przejmuj się. Zdarza się cały czas. Wystarczy znaleźć inny wydawca i ponownie złożyć.

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga, MyForgottenPen (progresywnego Writing Guide), aby uzyskać wskazówki dotyczące pisania i publikowania.

Artykuł dzięki: