noclegi jaroslawiec

noclegi jaroslawiec
Niektóre siebie opublikowane powieści zrobić całkiem dobrze. Wiele stały się bardzo popularne, ale należy pamiętać, że są wyjątki od tej reguły. Faktem jest, że jakość własny opublikował powieści jako całość nie ma porównania do jakości powieści, które zostały zweryfikowani i edytowane w tradycyjnych wydawnictwach. Innymi słowy, jeśli zgadzają się z legionów innych, którzy mają własny opublikowane agenci mogą domniemywać, Twój tekst jest słaby. Ponadto, środki mogą się martwić, że nie będzie już posiadać wszelkie prawa do swojej własnej opublikowane książki, jeśli nie określono inaczej.

Cutting Corners. Wiele osób self-publikują, bo myślą, że to łatwiejsze niż do czynienia z procesem składania (choć to nie zawsze jest prawdą). Nie ma obawy, że pisarz, który ma własny publikowane jest pisarzem, który raczej zadowolić się drugim najlepszym i skróty, niż iść na odległość. Niskie obroty wskazują na słabe zaangażowanie. agentów literackich chcą pracować z pasją, napędzany ludzi, którzy zatrzymują się przed niczym, aby osiągnąć swoje marzenia bycia udanych pisarzy.

noclegi jaroslawiec

Pojawiające overeager. Jeśli wskazują, że masz cztery własny opublikowane książki (ale jesteś pitching tylko jeden, a może jesteś pitching zupełnie inny projekt), agent może myśleć: "Gdybym stanowią jedną książkę przez tę osobę, on lub ona przytłoczy mnie ze wszystkich tych starych projektów też. będę tkwić do czynienia z tymi wszystkimi książkami "praktyka", które nie były wystarczająco silne, aby sprzedać przed i prawdopodobnie nie są wystarczająco silne, aby sprzedać teraz. " Jeśli oznacza to, że chcesz entuzjazm agenta dla wszystkich starych książek nieświeży praktyce projekty te mogą wprowadzić środki off.

Inne sprzeczne kwestie. Środek może być sceptyczni swoimi Self-publishing zapisów, ponieważ może on przyjąć, że jesteś typem pisarza, który musi mieć pełną kontrolę nad swoją książką.

Artykuł dzięki: