noclegi energylandia

noclegi energylandia

Roztocza i wyprysk dziecka

Wiele dzieci cierpi dziś z wypryskiem, nawet niemowlęta. To jest naprawdę bolesne obserwować swoje maleńkie ciała cętkowane z czerwonymi ściągaczami i owrzodzenia i wysłuchaniu ich okrzykami dyskomfort, a nawet ból.

Częściej niż nie, egzemy u dzieci jest wyzwalany przez reakcję alergiczną. Wśród najczęstszych winowajców są roztocza, malutkie zwierzątka, które lubią się zagnieździć w łóżkach i pasz ludzkiej sierść lub martwych komórek skóry. Jeśli sypialnia dziecka, a twój dom są zaatakowane przez tych pasożytów, znalezienie trwałego leczenia wyprysku mogą okazać się daremne, ponieważ dziecko jest stale narażone na działanie tych czynników drażniących.

Mając to na uwadze, należy rozważyć zarządzanie roztocza kurzu integralną częścią planu leczenia egzemy. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci:

Czyste i Air pościelowe Dzienne

Roztocza lubią panować łóżka i pościel, umieszczając je w bardzo bliskiej odległości od dziecka. Biorąc pod uwagę fakt, że niemowlęta i małe dzieci w łóżku wynosi średnio 14 godzin dziennie, może to stanowić problem dla tych, którzy cierpią z powodu reakcji alergicznej na roztocza.

noclegi energylandia

Mając to na uwadze, że ważne jest, aby czyścić i pościel powietrza, w tym wszystkie akcesoria na dzień. Utrzymuj co najmniej dwa do trzech zestawów pościeli, dzięki czemu można umyć i zastąpić je co drugi dzień. Te pasożyty nie są tak naprawdę głównymi czynnikami drażniącymi, które wyruszają flareups egzemy, ale ich odchody mogą wywołać reakcję alergiczną. Utrzymanie czystości pościel może znacznie pomóc ograniczyć egzemy u dzieci.

Nie należy wkładać dziecko do łóżka z mokrymi włosami

zwierzątka Thesse lubią rozmnażać się w wilgotne środowisko. Choć może to być niemożliwe, aby całkowicie je zlikwidować, można zarządzać porażenia przez upewniając się, że nie stwarzają idealne warunki dla ich rozwoju. Upewnij się, aby wysuszyć włosy dziecka przed umieszczeniem go / jej do łóżka. Poduszki powinny być czyszczone i regularnie wietrzone.

Zmniejszyć Zabawki wokół dziecka

Zabawki są również doskonałą pożywką dla roztoczy. Jak najbardziej ograniczyć ich do jednego lub dwóch, lub całkowicie ich unikać, jeśli to możliwe. To świetny sposób, aby zabić roztocza jest umieszczenie pluszowych zabawek wewnątrz zamrażarki na noc lub regularnie odkurzać je. Inną opcją jest pozostawienie ich pod ciepła słonecznego przez kilka godzin.

Roztocza są wspólne szkodniki, że nie możemy całkowicie wyeliminować lub eliminowania na dobre. Jednak z tych etapów, można kontrolować i zarządzać ich inwazji i znaczące zmniejszenie wyprysk wyzwala w domu.

Artykuł dzięki: