noclegi czarnogora

noclegi czarnogora

Skin Care - balsam natury - Home Remedy dla skóry suchej

Czy wiesz, że prawdopodobnie masz naturalny balsam skóry w kuchni, jeden, że kobiety, które były używane od tysięcy lat jako część swojej urody rutyny? Oliwa z oliwek nie było tak skuteczne w zmiękczające i upiększania skóry, że to nawet powiedział, że był częścią regularnej pielęgnacji skóry schematu Kleopatry.

Judith Charles, licencjonowany estetyk przez 28 lat, zaznacza: "Oliwa z oliwek jest" tajemnicą "podzielane przez wielu udanych estetyków. Niektórzy z nas używa go zamiast drogich produktów sprzedawanych w kasach kosmetycznych, a nie dlatego, że jest tańszy, ale dlatego, że tak efektywny."

Historyczna rola oliwy z oliwek w pielęgnacji skóry jest potwierdzone przez badania, które pokazuje, że aby być dobrym źródłem przeciwutleniaczy, które pomagają chronić przed skutkami starzenia się wolnych rodników, cząsteczek, które są bardzo reaktywne i mogą uszkadzać komórki.

Judith korzysta z oliwą z oliwek jako podwójny cel do demakijażu i balsam. Delikatnie ściera niewielką ilość na twarz z jej ręki, a następnie spłukuje olej ciepłą wodą i myjkę. Delikatnie usuwa makijaż, pozostawiając skórę gładką i jej wilgotne.

Jeśli okaże się, że skóra wokół oczu wymaga dodatkowego balsam, ona zaleca krem ??pod oczy, które można łatwo zrobić w domu do nocnej pracy. Umieścić kroplę każdego z oliwą z oliwek, czystej gliceryny roślinnej (do nabycia w sklepach ze zdrową żywnością) i miodu na wyciągnięcie ręki. Połączyć składniki razem i Pat mieszankę wokół klatki oczu przed pójściem do łóżka.

Oto kolejna wskazówka, aby zwiększyć efektywność swojej krem ??pod oczy. Przypadek bawełniana poduszka może ssać balsam off skórę, znacząco zmniejszają skuteczność swojej krem ??pod oczy. Zmiana na satynowej poduszce przypadku pozostawi więcej kremu na skórę, która jest dokładnie tam, gdzie chcesz.

Jak dobrze te naturalne środki nawilżające działają? Według Judith, ona używa ich przez 28 lat i mówi, że działa cuda na swojej skórze. "Gdy klient uzupełnia moją skórę i myśli, że jestem dziesięć lat młodszy ode mnie, wiem, że znalazłem program pielęgnacji skóry rację!"

Artykuł dzięki: